Вітання ректора з успішною акредитацією

Вітаю професорсько-викладацький колектив та студентів історико-філологічного факультету з успішним проходженням акредитації  освітніх програм зі спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) та  014 Середня освіта (Мова і література (англійська)!

Об’єктивна та реальна  оцінка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти підтверджує   якісну підготовку  здобувачів вищої освіти та високий  професіоналізм колективу «Міжнародного економіко - гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука».

Колектив університету виконує поставлені важливі завдання, що забезпечують формування високоосвіченої, національно-свідомої особистості, її професійне становлення, підготовку висококваліфікованих фахівців європейського рівня та відповідають місії й стратегічній політиці ЗВО.

Бажаю здоров’я, успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!

Ректор                                                                        проф. А.С. Дем’янчук