Визначено переможців конкурсу першокурсників «Алло, ми шукаємо таланти» в МЕГУ

Гала-концерт традиційного щорічного конкурсу «Алло, ми шукаємо таланти» відбувся у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука. Вже вдруге масштабне дійство пройшло у популярному місцевому пабі «Сталева гора».

Талановиті студенти-першокурсники із допомогою більш досвідчених колег підготували різноманітну та насичену концертну програму, яку із задоволенням та викликами захвату сприймала аудиторія.

За результатами аналізу усіх представлених конкурсних номерів позиції розподілилися наступним чином:

Гран-прі – економічний факультет;

1 місце – факультет журналістики, природничо-географічний факультет

2 місце – педагогічний факультет, факультет європейської освіти, факультет здоров`я, фізичної культури та спорту;

3 місце – факультет кібернетики, історико-філологічний факультет, юридичний факультет

ФОТОАРХІВ

Вітаємо переможців!