МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Власний кореспондент 1+1 Анна Махно разом із Віктором Мазаним провели майстер-клас студентам факультету журналістики МЕГУ

Власний кореспондент 1+1 у Рівненській області Анна Махно разом із Віктором Мазаним провели дуально майстер-клас для студентів факультету журналістики.

У ході зустрічі піднімали питання не лише працевлаштування на центральному телеканалі, але й особливості щоденної роботи в одній із найпопулярняших інформаційних служб країни. Анна особливо наголосила на тому, що не варто зациклюватися на зовнішній привабливості професії, оскільки є багато «підводного каміння», яке переслідуватиме репортера у ході виконання посадових обов`язків.

Студентів особливо цікавила специфіка вибору тем та підготовки сюжетів стосовно гострих проблем області. Гостя також зауважила, що варто професійно й творчо підходити до кожного сюжету, тоді робота буде завжди в радість.

YouTube