Волейбольний клуб “РЕГІНА-МЕГУ” відзначає високий результат – бронзову нагороду у “Фіналі чотирьох” Кубку України

Сьогодні спортсменки та тренерський склад зустрілися із президентом нашого університету, доктором педагогічних наук, професором Анатолієм Дем`янчуком, який урочисто привітав команду із визначною перемогою.
Анатолій Степанович побажав спортсменкам та тренерському складу міцного здоров'я та наснаги на майбутні перемоги. Особливо відзначив наполегливу працю колективу та потужну віру на довгому шляху до перемоги.
Приємною стала зустріч із міським головою Рівного Олександром Третяком, який не зміг пройти повз знакову для міста перемогу. Разом із заступниками очільник міста долучився до привітань та висловив сподівання на довгу й успішну переможну серію для команди. Наголосив також і на тому, що таке святкування є першим за час його роботи на посаді, як і перша перемога у турнірі для команди. Мер вручив спортсменкам квіти та символічно отримав бронзову медаль, яку спортсменки привезли з Камянського.
Нагадаємо, що минулої суботи у місті Камянське волейбольний  клуб "РЕГІНА-МЕГУ" переміг команду "Атлант" (Дніпро), що дозволило вибороти бронзу у "Фіналі чотирьох" Кубка України з волейболу. Вперше збірна потрапила до фінального етапу турніру й одразу зуміла посісти призове місце.