МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Волонтери завітали на факультет журналістики МЕГУ

У Міжнародний день волонтера на факультет журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука завітали волонтери, що вже декілька років працюють на сході нашої країни.

Зі студентами активно спілкувалися Божена Дар, заслужена артистка України; Ростислав Кушин, заслужений артист України; Юрій Дякунчак, акордеонист-віртуоз; Тарас Мацюк, голова проводу громадської організації «Золоті Леви Чорної Сотні» та Едуард Самсоненко, член проводу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні».

Гості поділилися власним досвідом та розповіли про те, як кожен із них знайшов у собі сили та стремління допомагати людям. Часті поїздки на схід супроводжуються величезною кількістю концертів, які покликані підняти моральний дух військових.

Також громадська організація «Золоті Леви Чорної Сотні» займається військово-патріотичним вишколом дітей та молоді у курсі молодого бійця « Майбутнє України», що проходить у Карпатах.

YouTube