Всеукраїнська учнівська олімпіада

Всеукраїнська учнівська олімпіада з:

Української мови та літератури;

Інформатики.

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем’янчука запрошує учнів старших класів взяти участь в університетській олімпіаді з української мови і літератури, основ інформатики 

Олімпіада проводитиметься в два етапи. Пройшовши реєстрацію на сайті університету, Ви отримаєте доступ до завдань першого етапу.

Учасники, які отримали не менше 30 балів (із 50 можливих на першому етапі), отримають запрошення на другий етап. 

Усі учасники олімпіади отримають сертифікат про участь, переможці - дипломи та грошові винагороди. 

Станьте учасником престижної учнівської олімпіади, яка відкриє для Вас нові можливості. 

Детальна інформація про умови проходження олімпіади розміщена на сайті університету megu.edu.ua, або за телефоном 0501046985,

Олімпіада проводиться в два етапи:

– перший (заочний), що передбачає виконання тестових завдань дистанційно. Для реєстрації та участі перейдіть за посиланням; «Участь в олімпіаді» на сайті університету www.megu.edu.ua. Переможці першого туру отримають запрошення на фінальний тур із вказаною датою та місцем проведення.

– другий (фінальний), що передбачає виконання завдань в присутності журі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Переможці фінального етапу отримають сертифікат, що надає право першочергового вступу до «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» у 2022 році та грошову винагороду (від 1500 до 500 гр.)