Вийшов друком науково – практичний коментар Кримінального кодексу України під загальною редакцією професора МЕГУ.

Новий науково- практичний коментар Кримінального кодексу України під загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, професора кафедри кримінального права і правосуддя МЕГУ Копотуна Ігоря Миколайовича днями вийшов друком.До складу авторського колективу також увійшов декан юридичного факультету, професор кафедри кримінального права і правосуддя, кандидат юридичних наук, доцент, член- кореспондент Академії адміністративно- правових наук України Боровик Андрій Володимирович.

У процесі підготовки коментаря автори намагались зробити акцент саме на практичному аспекті застосування норм Кримінального кодексу України з урахуванням особливостей тієї сфери суспільних відносин, до якої вони стосуються.

Видання розраховано на суддів, працівників правоохоронних органів, практикуючих юристів, аспірантів, студентів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання в галузі кримінального законодавства України.