МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Викладач факультету журналістики долучився до обговорення комунікаційно-контентної безпеки

Викладач кафедри соціальних комунікацій факультету журналістики Олександр Хитров прийняв участь у круглому столі на тему «Комунікаційно-контентна безпека та особливості кіберзахисту сучасного публічного простору».

Стейкхолдер долучився до обговорення на базі інформаційного агентства УКРІНФОРМ, яке ініціювали громадські організації «Центр комунікаційно-контентної безпеки» та «Організація з захисту споживача у кіберпросторі» за сприяння Укрінформу.

Особлива увага була приділена якості інформаційної безпеки в сучасних умовах, яка проявляється через комунікаційно-контентну специфіку, та забезпеченню безпеки інтернет-користувача на веб-сайтах, а саме створення захисних сервісів для всіх споживачів у кіберпросторі.

YouTube