Викладач факультету журналістики отримав відзнаку у обласному конкурсі

Доцент кафедри теорії та методики журналістської творчості, заслужений художник Міжнародної федерації фотографів (EFIAP) Олександр Харват отримав відзнаку в номінації "Краща книга Рівненщини".

Конкурс реалізується стараннями Рівненської обласної бібліотеки та є щорічним і вже традиційним для творчих рівнян.
Фотомитець в дописів в соціальній мережі подякував за високу оцінку журі та наголосив на важливості колективного вкладу в реалізації проєкту.
Вітаємо із нагородою та бажаємо нових відзнак!!!