Викладач факультету журналістики провів творчу зустріч з учнями

Заслужений журналіст України, публіцист, доцент факультету журналістики Віктор Мазаний провів зустріч з учнями ВПУ 1 у Центральній міській бібліотеці Рівненської ЦБС. Переможець літературної премії імені Уласа Самчука розповів присутнім про свою книгу «Кров репортера».

Автор активно й натхненно описав молоді нашого славетного земляка Уласа Самчука, дослідженням творчості якого він активно займається.

Бібліотекарі та учні з задоволенням спілкувалися з Віктором Степановичем та отримали масу нової цікавої інформації про творчий шлях знаного журналіста.