Викладачі факультету журналістики провели творчо-професійну зустріч

Викладачі факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука  провели творчо-професійну зустріч «Журналістика – твоя майбутня професія» з учнями випускних класів м. Нетішин.

Доценти факультету журналістики МЕГУ, заслужені журналісти України Віктор Мазаний і Петро Мідріган, а також доцент Смусь Андрій та старший викладач Вишневський Михайло розповіли присутнім про діяльність єдиної в Україні лабораторії атомної журналістики, співпрацю у цій сфері із засобами масової інформації Хмельницької АЕС та особливості навчання на факультеті журналістики в МЕГУ.

У розмові взяли участь також начальник відділу зв′язків із громадськістю та ЗМІ Хмельницької АЕС Тетяна Лісітчук, редактор газети «Перспектива» Віктор Гусаров, головний спеціаліст управління освіти Нетішинської міської ради Євгенія Мичківська.

Організував цей діалог із майбутніми абітурієнтами начальник управління освіти Нетішинської міської ради Василь Мисько.