Викладачі юридичного факультету пройшли міжнародне підвищення кваліфікації у Польщі

Викладачі юридичного факультету прийняли участь у роботі Міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) на тему: «ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ЯК НОВІТНЯ ФОРМА СУЧАСНОЇ ОСВІТИ НА ПРИКЛАДІ ПЛАТФОРМИ GOOGLE MEET, GOOGLE CLASSROOM»

Кожен із викладачів проходив стажування за трьома вибраними дисциплінами, які викладає. За результатами стажування та виконання обов’язкового набору теоретичних завдань усі викладачі отримали відповідні сертифікати.