Викладачі юридичного факультету пройшли міжнародне стажування у рамках проекту «Освіта та наука без кордонів»

Упродовж 20.11.2020 - 20.02.2021 професори, доценти та старші викладачі юридичного факультету Боровик А.В., Ткачук В.Є., Мельник О.М., Дума В.В., Микулець В.Ю., Щербаков В.В., Ільків О.В., Оверчук О.П., Савченко В.І., Деревянко Н.З. В рамках міжнародного проєкту «Освіта та наука без кордонів» пройшли стажування на факультеті права та адміністрації Університету Марії Кюрі Склодовськоі (Польща).

Метою наукового стажування було вивчення досвіду навчання аспірантів, магістрів, студентів спеціальності «Правознавство», налагодження освітньо-наукових контактів, підготовка монографій, навчальних посібників, наукових статей.

За результатами стажування, усі викладачі юридичного факультету показали високі знання матеріального права, прийняли участь у підготовці наукових статей у Польських юридичних журналах та отримали відповідні сертифікати.