Викладачі кафедри педагогіки провели on-line консультування

У ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» створено належні умови для здійснення наукової роботи студентів, які мають змогу публікувати статті, брати участь у проведенні засідань студентських наукових товариств, конференціях та семінарах.

У п’ятницю, 29 травня 2020 р. викладачами кафедри педагогіки к.пед.н., доц. Мельничук Л. Б. та к.пед.н., доц. Марчук О. О. було проведено on-line консультування для студентів магістратури спеціальності 013 «Початкова освіта», на якому детально пояснено вимоги до написання магістерських наукових досліджень, звернено особливу увагу на структуру роботи, опрацювання літератури, розробку авторських освітніх моделей, оформлення джерел та додатків.

Студенти та викладачі обговорили актуальність обраних тем щодо формування комунікативних компетентностей майбутніх вчителів, організацію співпраці з батьками учнів у контексті реалізації ідей Нової української школи, розвитку їх патріотичного світогляду, використання педагогічних здобутків минулого та сучасності в контексті реформування освіти України.