Викладачі МЕГУ зустрілись з старшокласниками Дубенської ЗОШ №6

Завідувачка кафедри соціальних комунікацій МЕГУ факультету журналістики Вікторія Золяк та кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри Андрій Смусь провели ознайомчу зустріч з старшокласниками Дубенської ЗОШ № 6.

Школярів неабияк зацікавила презентація нашого навчального закладу, адже незабаром вступна кампанія і кожному з них доведеться визначатись із вибором навчального закладу. Чому б не МЕГУ?

• «Наш університет має довгу історію та бездоганну репутацію. Чимало його випускників сьогодні працюють на престижних підприємствах та фірмах. Якщо ж говорити про факультет журналістики – це справжня кузня кадрів для майбутніх акул пера та мікрофону. Ми пишаємось, що наші вихованці сьогодні працюють власними кореспондентами всеукраїнських телеканалів та радіостанцій, редакторами інтернет-сайтів та газет тощо. Тому, МЕГУ – це не просто університет, а дружня сімя, в якій ви проведете незабутні п’ять років навчання», -  зазначила Вікторія Золяк.
  • « На нашому факультеті створені всі умови для підготовки висококласних фахівців для сучасних медій. Тому, не обов’язково їхати до Києва або до Європи. Статус міжнародного університету дозволяє нашим студентам отримувати і європейські дипломи, навчаючись у вузах партнерах», - розповів Андрій Смусь.

Факультет журналістики та дирекція Дубенської ЗОШ № 6 в подальшому планують підписати меморандум про співпрацю  між школою та університетом, з метою підготовки майбутніх журналістів.