МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Використання кластерів як перспективної форми налагодження взаємодії бізнесу та інститутів громадянського суспільства обговорили на економічному факультеті МЕГУ

Проблеми організації ефективної взаємодії представників бізнесу, освітніх установ та органів місцевої влади обговорили під час он-лайн лекції здобувачі освітньої програми «Менеджмент організацій» з виконавчим директором Rivne IT Cluster – Андрієм Хмельником.

На реальних прикладах з міжнародної практики та досвіду роботи Rivne IT Cluster доповідач познайомив учасників лекції з перевагами та недоліками кластерної форми організації співпраці у бізнесі, проаналізував стан та перспективи ринку ІТ послуг Рівненської області, окреслив перспективи налагодження участі навчальних закладів у кластерних проєктах.

Студенти активно цікавились можливістю долучитись до заходів RIVNE IT CLUSTER, що дозволило б їм, зокрема, отримати навички підготовки CV та оволодіти методиками успішного проходження співбесід при пошуку першого місця роботи.

Щиро вдячні Андрію Хмельнику за цікаву та інформативну лекцію!