Випускники зустрілися у стінах альма-матер

Традиційно в останню суботу лютого у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем`янчука зібралися випускники різних спеціальностей та років. У стінах рідного університету вже дорослі й успішні колишні студенти із усмішками та жартами згадували про своє навчання, викладачів та наставників.

Зробити захід ще більш святковим вдалося, завдяки концертним номерам студентів, які співали та жартували для викладачів та випускників. Особливо зворушливим став показ ролику із архівними фотографіями від випускниці факультету здоров`я, фізичної культури та спорту.

Нагадаємо, що в університеті функціонує Асоціація випускників, мета якої сприяти працевлаштуванню та підвищенню кваліфікації випускників, а також підтримання дружніх стосунків між ними. Запрошуємо усіх, хто ще не приєднався, долучитися до Асоціації та стати активним учасником діяльності.