МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Вишеградська стипендіальна програма для студентів магістратури та науковців

Подача заявок до 15.03.2020 року

Вишеградська стипендіальна програма (VSP) – спеціальна програма Вишеградського Фонду, створена для сприяння академічним обмінам через надання фінансової допомоги студентам та дослідникам-громадянам країн Центральної та Східної Європи.

Більш детально за посиланням:

https://www.visegradfund.org/apply/mobilities/visegrad-scholarship/?c=about

Подати заявку онлайн можна за посиланням:

http://my.visegradfund.org/Account/Login

Необхідні документи для студентів:

Всі документи мають бути з засвідченим перекладом на англійську мову.

1. Сканований дійсний ідентифікаційний документ (Id card / passport).

2. Записи за два останні завершені семестри або додаток до диплому.

3. Відсканований лист про прийняття від приймаючого університету. (Лист повинен містити ПІБ заявника, навчальну програму, містити інформацію про денну форму навчання, інформацію про заплановані дати навчання / кількість семестрів. Лист має містити підпис та печатку законного представника університету чи міжнародного відділу).

Необхідні документи для науковців:

Всі документи мають бути з засвідченим перекладом на англійську мову.

1. Сканований дійсний ідентифікаційний документ (Id card / passport)

3. Відсканований лист про прийняття від приймаючого університету. (Лист повинен містити ПІБ заявника, детальну робочу програму дослідження, містити інформацію про денну форму навчання, інформацію про заплановані дати навчання / кількість семестрів. Лист має містити підпис та печатку законного представника університету чи міжнародного відділу).

YouTube