Вивчення навчальної дисципліни «Теорія та методика формування елементарних математичних уявлень» у студентів 2 курсу заочної форми навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» завершилося презентацієюіндивідуальних проєктів-лепбуків.

В умовах реалізації Базового компонента дошкільної освіти перед вихователем постає проблема - навчити дитину ставити перед собою цілі і завдання, знаходити способи їх вирішення, а головне знаходити потрібну інформацію для вирішення поставленого питання серед величезної кількості джерел інформації. Всім нам відомо, що краще запам'ятовується те, що цікаво, емоційно забарвлене. Для того,  щоб вивчене  залишилось в пам'яті дитини, щоб вона могла навчитися користуватися тими знаннями, які отримала на  заняттях, щоб вона захотіла самостійно розширити свої знання з  даного питання доцільно використовувати лепбук.

Саме тому, вивчення навчальної дисципліни «Теорія та методика формування елементарних математичних уявлень» у студентів 2 курсу заочної форми навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» завершилося підсумковим заняттям у вигляді презентації індивідуальних проєктів-лепбуків.

Лепбук є книгою або текою з певної теми, в яку вклеєні різноманітні міні-книжечки, оформлені як дверцята, віконечка, кишеньки, квіточки, книжечки, рухливі кружечки тощо. Лепбук сприяє формуванню вміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати навчальну інформацію, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, робити самостійні висновки, розвиває критичне мислення, спостережливість, вміння співпрацювати, шукати варіанти виходу з проблемних ситуацій. Створення лепбуку допоможе вихователеві збагатити, закріпити і систематизувати інформацію, а розглядання теки в подальшому дозволить швидко освіжити в пам’яті цікавий матеріал. Створюючи лепбук, студенти враховували такі моменти: виготовляли з міцного матеріалу, щоб при частому використанні він швидко не втратив свій вигляд; підібрали цікавий матеріал, яскравий, кольоровий, який привертає до себе увагу; інформація зрозуміла дітям і відповідає окресленій темі.