З днем науки в Україні

Шановні студенти і викладачі! Мої щирі вітання зі святом творчої праці – Днем науки!

Саме ви є справжніми сіячами на ниві суспільного буття, які творять нове, вирощують зерна мудрості, добра, людяності. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, упровадження новітніх технологій – запорука економічного зростання держави. Водночас це – основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбутнього. Бажаю всім міцного здоров’я, творчої наснаги, невтомності в новаторському пошуку та примноження його результатів. Нехай зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у душах української молоді врожаєм мудрості та натхнення.

Нових вам відкриттів, новацій та звершень!!!

Ректор    А. C. Дем’янчук