МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

З Днем української писемності та мови!

До Дня української писемності та мови на базі Костопільського НВК «ЗОШ І ступеня-гімназія імені Т.Шевченка» відбулася науково-практична конференція “Актуальні проблеми культури української мови і мовлення”.

У пленарній частині цікавим, змістовним і обгрунтованим був виступ Мединської Наталії Миколаївни, доктора філологічних наук, проректора з науково-методичної роботи. Професійно представлений матеріал науковця  на тему: «Семантична диференціація ознакових слів» закцентував увагу колег, які займаються дослідженням, вивченням української мови.

Валентиною Миронюк, кандидатом філологічних наук, доцентом  була презентована тема: «Проблема синтезу мистецтв у творчості М.Коцюбинського». Змістовність, скрупульозний підхід до вирішення актуальної проблеми спонукав до діалогу науковців та учителів.

У секційній частині  учителі Рівненської області поділилися досвідом  з питань формування предметних компетентностей школярів у світлі сучасного змісту мовної та літературної освіти.

Учасники конференції отримали інформацію про дні відкритих дверей та олімпіаду з української мови та літератури, які будуть проведені у нашому  університеті.