З майбутніми стейкхолдерами плідно співпрацюють представники історико-філологічного факультету МЕГУ

У ЗОШ №13 відбулася науково-практична конференція «Інноваційні методики та технології і їх роль у підвищенні ефективності освітнього процесу», у якій взяли участь декан історико-філологічного факультету, доктор педагогічних наук Таміла Груба та доцент кафедри романо-германської філології Марина Скребкова.

Вони виступили із змістовними доповідями про інновації під час вивчення мов: англійської та української. Таміла Леонідівна презентувала свою монографію в методичний кабінет. Учителі іноземних мов із зацікавленням сприйняли ділові ігри, які демонструвала Марина Анатоліївна.

Для практичного застосування викладач Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука залишила матеріали із розробками інтерактивних методів навчання англійської мови.

Під час конференції учасники брали участь у майстер-класах і самостійно створювали  цікаві композиції. Декан факультету запропонувала співпрацю між закладами освіти: МЕГУ та ЗОШ №13. Результатом стала підписана угода, зокрема історико-філологічний факультет має ще одну базу практики та різноманітні форми роботи зі стейкхолдерами у перспективі.