З метою формування фахових компетентностей викладачем МЕГУ було проведено засідання Творчої майстерні

З метою формування фахових компетентностей у студентів спеціальності «Початкова та дошкільна освіта» ст.викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Кирилович О.Ф.

було проведено засідання Творчої майстерні педагогічних технологій з напрямку «Розвиток зв’язного мовлення дошкільників та молодших школярів». Під час засідання у Рівненському обласному спеціалізованому дитячому будинку студенти зустрілись з стекхолдерами, зокрема з Nataliia Kovalinska, яка розповіла про особливості роботи.

А студенти 3 курсу провели інтегроване заняття для малюків «Їжачок поспішає до Миколая».

Щиро дякуємо за нашу довготривалу співпрацю