З нагоди Дня української писемности та мови викладачі кафедри української мови та літератури взяли участь у конференції

12 листопада 2020 року в РОІППО відбулася Регіональна науково-практична онлайн-конференція «Актуальні проблеми культури української мови й мовлення» .

У  конференції, разом із науково-педагогічними працівниками інших регіональних закладів вищої освіти,  участь взяли викладачі кафедри української мови та літератури Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука: доктор педагогічних наук, професор Груба Т.Л., доктор філологічних наук, професор Мединська Н.М., кандидат філологічних наук, доцент  Миронюк В.М., які окреслили історичні аспекти розвитку української писемности та мови, схарактеризували проблеми формування мовної особистостості в контексті когнітивно-дискурсної лінгвістичної парадигми, проаналізували нову редакцію правопису української мови 2019 р.

У форматі дискусійної платформи разом із  учителями-практиками Рівненської області  обговорили особливості формування культури мови й мовлення на уроках української мови і літератури в школі.