Захоплюючі можливості! Шановні студенти факультету журналістики!

Завершується прийом фото на 6-й Міжнародний конкурс репортерської фотографії LifePressPhoto, 2020, у якому ви можете прийняти участь. Читайте уважно умови, реєструйтесь на сайті та завантажуйте свої кращі світлини. Нагадую, що це конкурс репортерської фотографії, фотографії мають бути обов'язково підписані, відповідати на запитання Що, Де, Коли. У серії - це ваша фоторозповідь про щось -подію, людину, природу, екологію... Студенти, чиї роботи будуть зараховані у конкурсі автоматично отримають хороші оцінки, а хто отримає нагороду - відмінно! Запрошую, прийом фото до початку травня!

Посилання на сайт