Закон України «Про запобігання корупції» отримав нове доктринальне тлумачення

Група провідних науковців країни до якої увійшов професор кафедри кримінального права і правосуддя МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, доцент, член-кореспондент Академії адміністративно-правових наук Боровик Андрій Володимирович здійснила коментування положень Закону України «Про запобігання корупції»

Коментоване видання днями вийшло у світ у видавничому домі «Професіонал».

Коментар розрахований на осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб, які є суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», на уповноважених осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційних програм, суддів, прокурорів, слідчих, детективів, адвокатів, а також на студентів вищих учбових закладів, які готують фахівців у галузі права.