МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Запрошуємо взяти участь у ЕРАЗМУС+ ДНІ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ: ZOOM EDITION (19 квітня 2021 р.)

Запрошуємо взяти участь у ЕРАЗМУС+ ДНІ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ: ZOOM EDITION (19 квітня 2021 р.)

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv, за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти України та випускниками Програми Еразмус Мундус, запрошують взяти участь в ЕРАЗМУС+ ДНІ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ: ZOOM EDITION, що відбуватимуться:

19 квітня 2021 р. – «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST»

  • Де? Он-лайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook
  • Коли? 19 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00
  • Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької областей.

Ви дізнаєтесь про: поточні та нові можливості Програми Європейського Союзу Еразмус+ 2021-2027 рр., безкоштовні індивідуальні можливості навчання і практики, викладання та стажування в провідних європейських університетах, молодіжних обмінів та волонтерства, а також познайомитесь з українцями-учасниками та їх історіями успіхів.

Мова заходів: українська.

Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА.

Звертаємо увагу - захід складається з двох частин:
1. Презентації спікерів
2. Cпілкування в break-out rooms у Zoom з партнерами з відділів міжнародної співпраці провідних українських університетів та студентами-учасниками проєктів мобільності Еразмус+.

У разі додаткових питань запрошуємо звертатись до контактної особи: Владислав Таяновський, ukraine@esn.org

Деталі та форма заявки на: https://erasmusplus.org.ua/novyny/3480-erazmus-dni-dlia-molodi-ukrainy-zoom-edition-west-190421-r-on-lain.html

YouTube