Завершуєм навчальний рік позитивно разом з англомовним клубом у центрі «Window on America»

У рамках співпраці кафедри романо-германської філології та центру «Window on America» студенти 1 курсу ОП 14 Середня Освіта. Мова та література (англійська) стали учасниками англомовного клубу та долучилися до обговорення теми "День літнього сонцестояння: година пізнань і відкриттів»
Розмовний клуб був присвячений початку літа в північній півкулі Землі і початку зими в південній півкулі нашої планети – Дню літнього сонцестояння.

Студенти-філологи у дискусії шукали відповідь на запитання: Чому день отримав таку назву, адже насправді Сонце в своєму русі по небосхилу не зупиняється ні на хвилину?
У цей день будь-який смертний може стати трохи магом, просто загадавши бажання. У цьому допоможе саме Сонце, яке у цей період має надзвичайну силу. Ніч перед днем літнього сонцестояння – це чарівний час, коли об’єднуються всі чотири стихії – Вогонь, Вода, Земля і Повітря.