МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Факультет здоров’я, фізичної культури і спорту

Стань студентом МЕГУ, обравши спеціальність на факультеті здоров`я, фізичної культури і спорту

Мрієш бути сильним і здоровим? Допомогти іншим покращити стан здоров`я та якість життя, бути успішним та соціально активним? Ми допоможемо тобі на факультеті здоров`я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

В нас ти можеш здобути професію вчителя фізичної культури і тренера-викладача, фізичного терапевта. Оволодівши фахом, знаннями і вміннями в галузі фізичної культури і спорту, медицини в МЕГУ, ти зможеш допомогти іншим стати здоровим, успішним, соціально активним.

В МЕГУ ми навчимо тебе складати оздоровчі та реабілітаційні програми; відновлювати фізичний стан здоров`я за допомогою фізичних вправ, масажу, фітотерапії, водних процедур, нетрадиційних методів, психотерапевтичних засобів; допоможемо оволодіти сучасними фітнес-технологіями та різними видами спорту і козацькими одноборствами; проводити уроки з фізичної культури використовуючи інноваційні технології; бути успішним тренером з обраного виду спорту та фітнес-тренером індивідуальних та групових програм.

Для проведення лекційних та практичних занять в МЕГУ створена належна матеріально-технічна база: мультимедійні аудиторії, комп`ютерні класи, плавальний басейн, тренажерні зали, спортивні зали та майданчики, масажні кабінети та кабінети фізичної терапії, фітолабораторія, фітнес лабораторія.

Проведення занять з професійно-орієнтовних дисциплін та проходження навчальних і виробничих практик здійснюється на базі навчально-реабілітаційних центрів, медичних та спортивно-оздоровчих установ, а саме Рівненської центральної міської лікарні, Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт»,  медичного центру «Реавіта», територіального центру медико-соціального обслуговування та реабілітації інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату, Рівненського обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх», загальноосвітніх шкіл, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивно-оздоровчих клубів та фітнес-центрів.  

Навчально-виховний процес забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад, серед яких закордонні та вітчизняні доктори наук, професори, лікарі вищої категорії, Заслужені тренери та працівники фізичної культури і спорту України. Ефективне забезпечення навчальної роботи здійснюється шляхом використання підручників, методичних матеріалів, навчальних посібників, а також електронних дистанційних курсів, наукових навчально-методичних розробок викладачів кафедр, світової інформаційної мережі Internet.

Викладачі та студенти проходять стажування за кордоном, здійснюють навчальні поїздки в межах міжнародних конкурсів та грантів.

Факультет здоров`я, фізичної культури і спорту МЕГУ пропонує абітурієнтам навчання за такими освітніми програмами за ступенем вищої освіти «Бакалавр» і «Магістр»:

  1. Фізична терапія, ерготерапія.
  2. Фізична культура і спорт

014 . 11. Середня освіта (Фізична культура)

 

Об`єктом вивчення та діяльності ступеню вищої освіти «Бакалавр» за спеціальністю 227. Фізична терапія, ерготерапія є рухові функції та активність людини, їх порушення та корекція з метою відновлення повноцінної життєдіяльності відповідно до бажань і потреб людини в умовах довкілля. Навчаючись в МЕГУ ми навчимо вирішувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми, які пов’язані з порушеннями функцій органів та систем, зокрема, опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної та дихальної систем із застосуванням положень, теорій та методів медико-біологічних, соціальних, психолого-педагогічних наук. Ти зможеш стати конкурентоспроможнім фізичним терапевтом працюючи, як у державних, так і приватних медичних установах.

Об`єктом вивчення та діяльності ступеню вищої освіти «Бакалавр» за спеціальністю 017. Фізична культура і спорт є забезпечення рухової активності людей з метою їх гармонійного фізичного розвитку та ведення здорового способу життя; уніфіковане порівняння досягнень людей у фізичній, підготовленості шляхом проведення спортивних змагань та відповідної підготовки до них. В МЕГУ навчимо максимально використовувати індивідуальні фізичні та психологічні ресурси спортсмена; грамотно розподіляти навантаження, інтенсивність та режим тренування, щоб спортсмен був здатним відновити сили до вирішального старту; підбирати ефективні засоби і методи фізичної, технічної, тактичної, психологічної і теоретичної підготовки для досягнення найкращих результатів; здійснювати контроль за станом здоров`я спортсмена, підтримувати емоційно і налаштовувати на перемогу. МЕГУ бачить тебе успішним тренером-викладачем дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів, секцій та інших спортивно-оздоровчих організацій.

Зростає попит на послуги фітнес-тренера. Отримавши диплом МЕГУ ти зможеш працювати в фітнес-центрах, тренажерних залах, спортивних клубах в якості персонального та корпоративного тренера, надавати послуги на території клієнта. За час навчання в МЕГУ оволодієш технікою виконання сучасних фітнес-програм силового та аеробного формату, навичками розробки оздоровчих і профілактичних комплексів вправ; здійснювати контроль якості та кількості виконаних вправ клієнтом; адаптувати і змінювати розроблений комплекс вправ до можливостей і потреб клієнта; підбирати індивідуальні системи харчування для клієнта; контролювати результати і показники, які досягаються клієнтом в рамках тренувального процесу.

Обравши спеціальність 014.11. Середня освіта (Фізична культура), МЕГУ створить умови, щоб ти став справжнім вчителем фізичної культури, який любить дітей, спорт, пропагує здоровий спосіб життя. Навчимо проводити уроки фізичної культури цікаво; розширити можливості організму дитини через цілеспрямований розвиток фізичних якостей і природних здібностей; підвищувати мотивацію в учнів до здорового способу життя і занять фізичною культурою і спортом.

Освіту в МЕГУ здобули відомі спортсмени, вчителі фізичної культури, тренери, фізичні терапевти.  Якість освіти, якість навчання, якість життя!!!

YouTube