МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Наукова робота

НАУКОВА РОБОТА КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

 

Важливою складовою кафедри фізичної культури є наукова робота. Темами основних наукових досліджень викладачів кафедри є:

  • Програмування спортивно-оздоровчих програм з різними групами населення
  • Впровадення олімпійської освіти у навчально-вихований процес загальноосвітніх шкіл
  • Організація спортивно-оздоровчої роботи учнів у позанавчальний час
  • Історія розвитку і становлення спорту на Рівненщині
  • Фізичне виховання і спорт серед студентської молоді: проблеми і перспективи.

З метою підвищення професійного рівня викладачів на кафедрі постійно діють науково-практичні семінари: «Інноваційні технології викладання фізичної культури у загальноосвітніх школах»;, «Сучасні фітнес-технології».

Щорічно викладачі кафедри приймають участь в організації традиційної студентської науково-практичної конференції «На шляху до професійної майстерності», в якій беруть участь студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Львівського державного університету фізичної культури, Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка.

Під керівництвом викладачів кафедри науковою роботою займаються студенти, які регулярно беруть участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, олімпіадах галузі фізичного виховання та спорту («Фізичне виховання», «Фітнес і рекреація»).

Викладачі приймали участь у таких конференціях, як «Міжнародний науковий конгрес істориків фізичної культури «Історія фізичної культури і спорту народів Європи» (18-20 вересня 2017 р.),  «Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку вищої школи та економіки в ХХІ столітті», 26-27 жовтня 2017 р., м. Рівне.

Аспірант Леськів-Бондарчук Ганна Володимирівна «Підготовка майбутніх фахівців з фізичного виховання до спортивно-оздоровчої роботи з людьми третього віку».

 

 

 

YouTube