МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Історія кафедри

Для забезпечення належного рівня майбутніх фахівців фізичної реабілітації в серпні 2001 року створена кафедра фізичної реабілітації як структурний підрозділ факультету здоров'я, фізичної культури і спорту. Завідувач кафедри фізичної реабілітації стала доктор медичних наук, професор Поташнюк Раїса Захарівна (2001-2012 рр.) – відомий вчений, з багаторічним досвідом науково-медичної роботи у вищій школі. Автор 190 наукових праць, серед яких: 12 монографій і навчальних посібників, з них 8 з грифом МОН України. Під керівництвом Р.З. Поташнюк захищено 8 кандидатських дисертацій. Керівник науково-дослідної роботи в школі сприяння здоров'ю в рамках міжнародного проекту «Європейська мережа шкіл сприяння здоров'ю. Член спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських дисертацій у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

З вересня 2012 р. завідувачем кафедри призначено кандидата педагогічних наук, доцента Поташнюк І.В. У листопаді 2012 р. захистила докторську дисертацію.

З вересня 2017 р. кафедру фізичної реабілітації перейменовано на кафедру здоров’я людини та фізичної терапії.