Журналіст рівненського тижневика Богдан Слонець разом із Анастасією Горчиковою розповіли студентам факультету журналістики про роботи регіональних медіа

Успішний журналіст рівненського тижневика “Рівне Вечірнє” Богдан Слонець разом із викладачкою факультету журналістики Анастасією Горчиковою провели дуальну лекцію для студентів факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Він розповів зацікавленим студентам 1-3 курсів про особливості свого становлення у професії та важливість фахового навчання як складової успіху. Окрема увага була акцентована на соціальних мережах та необхідності напрацювання навичок роботи з ними для сучасного журналіста.
Захід пройшов у продовження серії майстер-класів “Кузня професії від випускників”, яка нещодавно стартувала на факультеті журналістики.