МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Журналіст рівненського тижневика Богдан Слонець разом із Анастасією Горчиковою розповіли студентам факультету журналістики про роботи регіональних медіа

Успішний журналіст рівненського тижневика “Рівне Вечірнє” Богдан Слонець разом із викладачкою факультету журналістики Анастасією Горчиковою провели дуальну лекцію для студентів факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Він розповів зацікавленим студентам 1-3 курсів про особливості свого становлення у професії та важливість фахового навчання як складової успіху. Окрема увага була акцентована на соціальних мережах та необхідності напрацювання навичок роботи з ними для сучасного журналіста.
Захід пройшов у продовження серії майстер-класів “Кузня професії від випускників”, яка нещодавно стартувала на факультеті журналістики.
YouTube