Комісія із забезпечення якості освітньої діяльності факультету журналістики

СКЛАД КОМІСІЇ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ

ПЛАН РОБОТИ КОМІСІЇ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ на 2018-2019 н.р.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ

ПЛАН РОБОТИ КОМІСІЇ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ на 2019-2020 н.р.

ПЛАН РОБОТИ КОМІСІЇ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ на 2020-2021 н.р.