МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Волонтерська робота

Головне завдання нашого університету – освічені студенти та успішні випускники. Окрім цього, працюємо, щоб студенти були добрими людьми.

Волонтерська робота в Україні стає все популярнішою та необхідною. Тож, значна кількість студентського активу, журналістів-практиків охоче долучаються до благодійності.

Власне, волонтери це руки, серце та мозок будь якої благодійної організації. Інноваційними формами в організації студентського життя на факультеті журналістики та підготовки студентів до майбутньої професійної діяльності є активна участь у роботі Всеукраїнської благодійної організації «Дарунок».

«Дарунок» працює в 11 областях нашої країни та займається наданням гуманітарної допомоги малозабезпеченим сім’ям, людям похилого віку та учням інтернатних закладів, освітою учнів старших класів інтернатних закладів, популяризацією та юридичним супроводом усиновлення, працюють благодійні книгарні та магазини. Кошти, які виручені від продажів в яких спрямовуються на благодійність.

Організацію “Дарунок” заснувала наша студентка четвертого курсу факультету журналістики Марія Ясинчук.

Багато випускників нашого університету стають волонтерами та благодійниками “Дарунка”. Не пасуть задніх і наші студенти. Велика частина  студентської ради факультету журналістики ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» волонтерить у рівненському відділенні організації “Дарунок”.

У соцмережі Фейсбук організацію можна знайти перейшовши за посиланнями:

Сторінка організації «Дарунок»: https://www.facebook.com/bo.darunok/

Сторінка магазину «Дарунок»: https://www.facebook.com/Благодійний-магазин-Дарунок-109923337143016/

Сторінка книгарні «Дарунок»:  https://www.facebook.com/darunok.books/

YouTube