МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

ЗОЛЯК ВІКТОРІЯ ВАСИЛІВНА

Народилася 17 липня 1983 року у с. Рачин, Дубенського району, Рівненської області. У 2000 році закінчила Дубенську загальноосвітню школу I-III ступенів із срібною медаллю.

2000-2005 рр. – навчання на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

У 2004 році закінчила з факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка отримала освіту за спеціальністю «Журналістика» та здобула кваліфікацію бакалавра журналістики.

У 2005 році закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка отримала освіту за спеціальністю «Журналістика» та здобула кваліфікацію спеціаліста журналістики.

З 2005 року – асистент кафедри реклами і мови ЗМІ Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, з

У 2006р. переведена на посаду викладача кафедри редагування і видавничої справи.

У 2009 переведена на посаду старшого викладача кафедри редагування і видавничої справи.

19 травня 2009 року захистила кандидатську дисертацію на тему «ФУНКЦІОНАЛЬНІ ТА ВИДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОНТЕНТНОЇ КОНВЕРГЕНЦІЇСУЧАСНИХ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ» за спеціальністю 27.00.01 – теорія та історія соціальних комунікацій в спеціалізованій вченій раді Київського національного університету імені Тараса  (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор Фінклер Юрій Едуардович).

З вересня 2009 року переведена на посаду доцента кафедри. Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Забезпечую викладання дисциплін кафедри соціальних комунікацій: «Теорія МК», «Комунікаційні технології», «Теорія МІ», «Теорія та історія соціальних комунікацій», «Прикладні соціально комунікаційні технології».

Щорічно є науковим керівником кваліфікаційних робіт бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти.

Керівник студентського наукового товариства факультету журналістики.

Брала участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях,  у 2019 році опубліковано монографію «Функціональні та видові характеристики контентної конвергенції в сучасних ЗМІ. Такох вийшла з друку стаття у співавторстві, у журналі, що належить до науково метричної бази Scopus: The legal aspects of the activities of journalists and media professionals related to human rights protection. / Borovyk Andrii, Mitchuk Olha, Demianchuk Vitalii, Zoliak Viktoriia, Paziuk Roman

// Journal of Legal, Ethical and Regulatory Issues. Vol: 23, Issue 2, 2020. 1544-0044-23-2-470 (Scopus)

 Є учасником проекту “Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism (Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм)” (DESTIN) за №598964-EPP-1-2018-1-UK-EPPKA2-CBHE-JP», який реалізується ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» за програмою ERASMUS+ KA2 згідно грантової угоди за №2018-3308  / 001-001 з Європейським Союзом, координаторами  якого є університет м. Бат  (Велика Британія)

      Член журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Національного центру “Мала академія наук України”

Володію українською, російською, англійською мовами. Certificate Of Attainment in Modern Languages (level B2), Candidate №: 000760072 from 05.11.2019

Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти становить 15 років. Загальний педагогічний стаж – 15 років.

 Сфера наукових інтересів: соціальні комунікації; журналістка.

E-mail: zolyak@ukr.net