МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Зі святом Великодня!

Вельмишановна й високодостойна педагогічна родино!
Дорогі колеги-викладачі, співробітники,
талановита студентська юне!
Христос Воскрес!

Великдень – це оновлення світу, Великдень – це відродження людського духу, Великдень – найвеличніше свято року, коли відбувається очищення тіла, помислів та діянь. Щира молитва і духмяна паска, високе Слово і писанка-крашанка, смерть і воскресіння – це Великдень. Син Божий, явлений у людській подобі, проголосив кілька заповідей, найосновніша з яких – «Любіть один одного». Заповідь любові – то настанова на добро, взаємодопомогу, усепрощення, мир.

Весна і Великдень завжди творять нерозривну гармонійну єдність, засвідчуючи Божу благодать, перемогу над холодом, злом, суєтністю та зневірою. Людська душа переходить у нову якість: вона звільняється від земних пристрастей, тягнеться до сонця, очікує Воскресіння. Світло добра і любові сходить на кожного, хто не забуває про високе покликання людини у цьому земному бутті, хто переймається думками про піднесене, хто прагне чистоти думок.

Вітаючи з Великоднем, зичимо високості духу, мудрості та натхнення, праведних діянь, тепла сердець і взаємоповаги, щастя, здоров’я, прихистку від Бога і щедрот від долі, успіхів у праці, сімейного затишку. Хай серце і розум, злиті воєдино, наповнені благодатною енергією пасхального свята, зорієнтують вас на служіння Україні, на її державне утвердження. Миру, духовної та моральної величі, наснаги та достатку на многії і преблагії літа!

з повагою 

ректор Дем’янчук А.С.

YouTube