Зізнання студентами в любові до університету

Я пам'ятаю, як тремтіли мої руки, коли я вперше тебе зустріла. Як раділа тобі і бігала по кімнаті. Як соромилася при перших зустрічах і боязко щось розповідала. Пам'ятаю, як з кожним днем я розквітала від твоєї любові і турботи. Як мої очі світилися від щастя і натхнення. Як з кожним днем завдяки тобі я розкривалася ще більше. Як відкривала нові грані і брала кожну твою частинку.
Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука.
Саме тут ви будете почувати себе щасливими в будь-який час доби, в будь-якому настрої і навіть коли здається, що весь світ проти вас. Адже тут тебе люблять.
Всередині тебе є величезна сила . Сила волі, сила духу, сила наміри, сила любові. Енергія, яка незгасним маяком, освітлює шлях до вершин перемог.
А тепер про найголовніше! Мій факультет! Я не намагаюся нікого нав'язувати. Пишу те що відчуваю, пишу бо хочеться писати багато. Тому що факультет журналістики у Міжнародному економіко гуманітарному університеті безперечно НАЙКРАЩИЙ! І мені хочеться, аби ваших сердець на нашому факультеті було якнайбільше ❤️
Що для мене найголовніше? Для мене це перш за все відчуття щастя, а воно складається з багатьох чинників. Коли поруч з людьми які тебе оточують не треба вдавати, створювати видимість, що я не я і кінь не мій. Коли можна бути собою. Сміятися, коли смішно. Сумувати, коли погано. Одягати те, що подобається. Ходити туди, куди хочеться. Мовчати, коли не хочеться говорити. Розповідати все без приховування, коли треба виговоритися, і точно знати, що тебе зрозуміють, а не візьмуть за неадекватну істоту. Коли ти знаєш, що тут тобі прийдуть на допомогу, не тому що повинні, а тому що хочете зробити життя на факультеті легше і приємніше. Коли не треба замовчувати образи і миритися з поганим ставленням. Коли ви не намагаєтеся переробити і виліпити когось під себе. Коли кожного приймають беззастережно такими, яким він є, і це не доставляє нікому дискомфорту. А якщо змінюєтеся, то тільки в кращу сторону і з задоволенням. Просто одного разу , ти зустрічаєшся на одному факультеті і розумієш , що літаєш. Кожному бажаю, щоб так сталося!

Якщо ти з нами🌸 Пиши за що ти любиш факультет журналістики ❤️