МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Змагання у Верховині закінчилися перемогою!!!

Студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука взяли участь у відкритому чемпіонаті з рукопашу гопак. Захід відбувався в Івано-Франківській області в селищі міського типу Верховина.

У змаганнях учасники команди, що навчаються на факультеті здоров’я, фізичної культури та спорту, здобули медалі.  Золото зумів вибороти Сергій Марчук, срібло отримали Нікіта Почтарук, Олександр Шевчук та Едуард Мішак, а бронзу відвоював Василь Задерейчук.

Впродовж напруженої поїздки спортсмени знайшли час і на невеличкий туристичний похід мальовничими місцинами Карпат. На чолі із тренером та викладачем Петром Велінцем відвідали гірськолижний курорт Буковель та ознайомилися із особливостями місцевої культурної спадщини.

Особливо студенти відмічають набутий на змаганнях особливий досвід та отримання впевненості у власних силах, адже переможний турнір для багатьох став першим у кар’єрі.

Вітаємо молодих чемпіонів та тренера команди із потужним здобутком та бажаємо наснаги на нові звершення!!!

YouTube