Знайомство з новопризначеним деканом факультету іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

2 березня гарант освітньої програми "Мова і література (англійська)", завідувач кафедри романо-германської філології, доцент Завальнюк А.Р. та доцент кафедри романо-германської філології Завальнюк В.В.

перебували у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки з метою обговорення та оновлення освітніх компонент освітньої програми "Мова і література (англійська)".

В рамках візиту відбулися зустрічі з деканом факультету іноземної філології Макарук Ларисою Леонідівною та рецензентом освітньої програми Рогач Оксаною Олексіївною.