МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Знаний рівненський журналіст провів майстер-клас для студентів факультету журналістики МЕГУ

Випускник факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Павло Невесенко повернувся до альма-матер із майстер-класом. Відомий журналіст телеканалу «Сфера-ТВ» та власний кореспондент телеканалу NEWSONE розповів зацікавленим початківцям про особливості професійної діяльності.

В ході зустрічі пан Павло акцентував увагу на принциповій важливості принципів журналістики і, зокрема, об`єктивності у підготовці та подачі матеріалу. Також зауважив про велику кількість викликів, які вартують на журналістів під час виконання посадових обов`язків. Окремо зупинився на особливостях функціонування місцевих телеканалів та оприлюдненню реклами. Особливу цікавість студентів викликала тема пошуку та відбору теми для майбутніх сюжетів.

Павло Невесенко розпочав серію майстер-класів “Кузня професії від випускників”, в рамках якої на факультет журналістики повертатимуться успішні випускники для передачі досвіду.

YouTube