Знаний рівненський журналіст відкрив світу невідоме кохання Уласа Самчука

Доцент кафедри теорії та методики журналістської творчості, заслужений журналіст України Віктор Мазаний провів першу в Україні публічну демонстрацію 16 машинописних копій листів Уласа Самчука, що свідчать про раніше невідоме кохання письменника. Нею виявилася молодша за митця на 19 років художниця-емігрантка на ім’я Люба.

На демонстрації було представлено усі листи, в яких розвивається прекрасна історія щирого кохання. Роман «На твердій землі» став виразом почуття, в якого не виявилося шансу на щасливий кінець. Автор особливо наголошує на власному досвіді у симбіозі з творчим вимислом, що стали основою роману.