Знаний у всьому світі фотограф дав прес-конференцію на факультеті журналістики МЕГУ

Антоніо Арагон Ренуціо завітав на факультет журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. В рамках  прес-конференції він поспілкувався зі студентами та розповів про своє бачення фотографії та професії фотографа в сучасному суспільстві. Побувавши у багатьох країнах, пан Антоніо з власного досвіду наводив приклади особливостей фахової діяльності в різних регіонах.

Гість зауважив необхідність творчого мислення та самобутності особи фотографа для створення справді унікальних історій. Окрема увага також надавалася й питанням подорожі Україною та можливостей висвітлення вітчизняних проблем у закордонних виданнях.

Нагадаємо, що Антоніо Арагон Ренуціо отримав багато міжнародних нагород та визнань від POYLatam, LatinIPA, EPOTY, PX3 Prix, La Grande Photo, IPOTY, Міжнародних фото-нагород Сієни, Міжнародного цифрового бієнале Фотожурналістика, PhotoVisa, LifePressPhoto, IPF, Chromatic Photo Awards, РЕВЕЛА, GEA Photowords…

У 2018 році, серед інших призів, Арагон Ренуціо виграв Міжнародний конкурс Xposure у категорії фотожурналістики та Фотографії року ЮНІСЕФ за фото з багаторічного проекту про Зміїних дітей у Того.