Зустріч з лектором ДААД (Німеччина) Андре Бьомом в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Під час візиту до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 04.03.2020 р. гаранта освітньої програми "Мова та література (англійська)", завідувача кафедри романо-германської філології Завальнюка А.Р.

та доцента кафедри Завальнюк В.В. відбулася зустріч з лектором академічної служби обміну (Deutscher akademischer Austauschdienst) Андре Бьомом (Німеччина), в ході якої отримано згоду на проведення низки семінарів для студентів

Міжнародного економіко-гуманітраного університету імені академіка Степана Дем'янчука, які навчаються за освітньою програмою "Мова та література (англійська)" та вчителів німецької мови області.