Зустріч з Почесним консулом Австрії Маркіяном Мальським

Проректор з навчально-методичної роботи Наталія Мединська, проректор з організаційно-виховної роботи та соціальних питань й розвитку Наталія Терновик, начальник міжнародно-проектного відділу Анастасія Яковчук та начальник ліцензійно-акредитаційного  відділу Анна Гаврілова взяли участь

у запланованій зустрічі з Почесним консулом Австрії Маркіяном Мальським,  зініційованої президентом Рівненської торгово-промислової палати Миколою Ярощуком,

та обговорили напрями можливої співпраці щодо міжнародних зав’язків  між Міжнародним економіко-гуманітарним університетом  імені акад. С. Дем’янчука та ЗВО Австрії.