Зустріч з учасником АТО студентів-психологів

21.10.2020 року було проведено зустріч з військовослужбовцем, що служить у Збройних силах України, який у 2014-2015 році пішов добровольцем у складі батальону «Горинь» - Кондратовцем Павлом Івановичем.

Зустріч було змодельовано у формі консультативної бесіди, починаючи із встановлення контакту. Під час зустрічі здобувачі ступенів вищої освіти «Бакалавр» та «Магістр» формували навички вербальної та невербальної взаємодії, техніку слухання. Павло Іванович пригадав, що мав намір служити у  Збройних силах України з 6-ти річного віку і зреалізував його в 18 років. Військовослужбовець побажав здобувачам освіти бути наполегливими у навчанні, сформувати стійку мотивацію до змін та розвитку.