МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Зустрілися випускники!!!

Цієї суботи двері Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука відкрилися для усіх, хто вже отримав диплом. Випускники різних факультетів та років зустрілися у теплій аудиторії, щоб згадати свої студентські роки, поділитися враженнями та поспілкуватися із викладачами.

Нинішні студенти та працівники університету потішили гостей веселими та запальними  піснями. Насичена концертна програма звеселила присутніх та змусила згадати процес власної підготовки до виступів ще на студентській лаві.

Наприкінці усі присутні традиційно зробили колективне фото, яке поповнить колекцію Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

YouTube