Кафедра інформаційних систем та обчислювальних методів

Кафедра інформаційних систем та обчислювальних методів належить до фахових випускових кафедр і посідає чільне місце серед інших структурних підрозділів факультету кібернетики.

Випускова кафедра інформаційних систем та обчислювальних методів факультету кібернетики здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр із спеціальностей:

121 «Інженерія програмного забезпечення»

Ліцензійний обсяг. Денна форма – 50, заочна форма навчання – 50.

Випускник отримає кваліфікацію: Бакалавр інженерії програмного забезпечення, фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення.

Форми навчання: денна, заочна.

122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»

Ліцензійний обсяг. Денна форма – 45, заочна форма навчання – 10.

Випускник отримає кваліфікацію: Бакалавр з комп’ютерних наук та інформаційних технологій, фахівець з інформаційних технологій.

014 «Середня освіта (Інформатика)», спеціалізація: інформатика та математика

Ліцензійний обсяг. Денна форма – 30, заочна форма навчання – 20.

Випускник отримає кваліфікацію: Бакалавр з інформатики, вчитель інформатики та математики.

Форми навчання: денна, заочна.

Основні напрямки підготовки фахівців:

• Розробка програмного забезпечення;
  • Інформаційні технології;
  • Інформаційні системи та бази даних;
  • Викладання інформатики та споріднених дисциплін;
  • Комп'ютерна графіка та дизайн;
  • Веб-дизайн ;
  • Мережеві технології та системне адміністрування.