Курси неформальної освіти

Цікавитесь інноваціями і хотіли б ознайомитись із сучасним контентом, що є об’єктом вивчення при отриманні фахової підготовки?

Перший крок до становлення власної професійної підготовки ви можете зробити на наших курсах. Курси неформальної освіти від нашого університету зорієнтовані на формування професійних компетентностей необхідних фахівцям різних галузей. Долучайтесь до безкоштовних курсів неформальної освіти та отримайте сертифікат відповідності.

Для тих хто стане студентом університету у нашого проекту є цікаве продовження: - кредити (вказані у сертифікатах), Ви зможете «обміняти» на «реальні» оцінки при вивченні навчальних дисциплін, а ще за зароблені кредити ви отримаєте до 50% знижки в оплаті за навчання. (Знижки нараховуються за сумою кредитів із всіх наявних сертифікатів).

Проходьте реєстрацію та долучайтесь до дистанційних (онлайн) курсів, подбайте про своє майбутнє уже сьогодні разом з МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука.

Перелік курсів
Практичний курс з основ робототехніки

Цікавитесь робототехнікою тоді пропонуємо ознайомитись із проектування, конструювання та програмування діючих пристроїв і моделей на основі платформи Arduino. Цікавим буде знайомство із основами сучасної мікроелектроніки, програмування та інформаційних технологій для розробки електронних та робототехнічних пристроїв різного призначення.

Вивчення основ робототехніки здійснюється за допомогою методу проектів. Тобто учні виконують невеликі проекти у результаті роботи над якими вони розробляють деякий пристрій і програму для керування ним, готують необхідну проектну документацію. Частину потрібної для виконання проекту інформації, починаючи від теоретичних відомостей та закінчуючи технологією виготовлення й програмування учні отримують під час лекційних і лабораторних занять решту - повинні знайти та скомпонувати самостійно.

Ораторське мистецтво та риторика

Вміння говорити переконливо, виразно, грамотно, зацікавити аудиторію та утримувати її увагу є важливим у багатьох сферах життя. Опанувати це вміння допоможуть курси ораторського мистецтва.

Мова, манера мовлення – одна з найважливіших особливостей людини. Від того, як людина розмовляє, якими словами та у якій манері висловлює свої думки, значною мірою залежить, яке враження складеться про неї у оточуючих.

Запрошуємо до навчання і тих хто відчувають труднощі у спілкуванні, побудові особистих стосунків.

Використання LEGO технологій в освітньому просторі НУШ

Проектуєте свою діяльність у освітньому середовищі Нової української школи тоді ознайомтесь із роботою вчителя початкових класів. Ми навчимо Вас обирати оптимальні інноваційні освітньо-виховні LEGO технології відповідно до індивідуальних здібностей, запитів та інтересів учнів.

Ви ознайомитесь із LEGO технологіями що підтримують активне, кооперативне, емпіричне, проектне, проблемне, інтегроване навчання, навчання на основі запитів, досліджень і відкриттів. Ви зможете самостійно обирати, інтерпретувати і розробляти власні авторські освітньо-виховні технології.

Соціальні права людини в умовах воєнного стану

В період воєнного чи надзвичайного станів необхідно більше уваги приділяти соціальному захисту населення, удосконалювати його форми, вміти управляти соціальними ризиками з метою компенсації шкоди, зниженню їх дії на населення.

Навчальний матеріал курсу забезпечить формування у слухачів знань та навиків виявлення соціальних ризиків та внесення пропозицій щодо їх мінімізації.

Ви ознайомитесь із програмами державних гарантій забезпечення соціальних прав, а також методик вибору додаткових форм соціального захисту населення.

Практична медіаграмотність для молоді

Курс створений для того, щоб у форматі коротких тематичних блоків навчити слухачів відповідально користуватися інформаційними продуктами. Під час проходження курсу учасник ознайомиться із поняттями «комунікат» та «комунікант» і їх ролями в процесі інформаційної взаємодії, навчиться вибудовувати успішну комунікацію та засвоїть правила виникнення різних типів контенту (фото, аудіо, відео). Журналісти-практики навчать визначати достовірність інформаційних текстів та відокремлювати думки від факту; розуміти природу інформаційної війни та розрізняти її інструменти. А найголовніше – протистояти дезінформації та пропаганді ворога.

Практичний курс сприятиме формуванню базових навичок з інформаційної медійної грамотності, навчить критично мислити та перебувати в безпеці у цифровому просторі. Це навички, що стануть в нагоді не лише під час навчання, але й у повсякденному житті.

Після кожного модуля пропонується короткий тест, який перевірить рівень засвоєння матеріалу та вкаже на моменти, що потребують повторення.

Сучасна література Рівненщини

Сучасна література Рівненщини – це курс, який репрезентує сучасний літературний процес на Рівненщині, основні жанри та види (проза (епос), лірика, драма), осягає феномен літературного життя в регіоні, досліджує навкололітературні вияви (література і книговидання, література і театр, літературні місця Рівненщини, літературні премії, літературні музеї, пам’ятники і пам’ятні дошки тощо), вивчає мовну репрезентацію особливостей регіональної етнічної свідомості та культури.

У процесі вивчення курсу слухачі оволодіють теоретичними знаннями, практичними навичками, необхідними для роботи з літературним краєзнавчим матеріалом та опануванням фактажу з історії та літератури краю.

Організація краєзначих подорожей

Ми всі любимо подорожувати, хтось просто заради відпочинку від трудової діяльності, хтось заради пізнання цікавостей неосяжного світу, хтось заради екзотичного задоволення чи ексклюзивних емоцій, а хтось хоче підкорити нездолані висоти чи відстані ...

Причин такого феномену як туризм дуже багато, але безумовним залишається той факт, що саме туризм є тим потужним інструментом позитивної комунікації різних людей між собою і з природою, тим інструментом, який може забезпечити мир і спокій в душах людей, запалити любов і пристрасть в їх серцях, додати життю істинного «смаку» ...

Спілкуючись із авторами курсу Ви навчитесь самостійно визначати найбільш ефективні форми здійснення краєзнавчих туристичних подорожей для різних цілей, проектувати і планувати маршрути.