Центр «ЕГВСМ» МЕГУ

Ми в соціальних мережах

fe

 

 

Якщо Ви креативні, впевнені в собі, мрієте   досягти вершин не тільки в навчанні, а й в мистецтві – Вас очікують в Центрі  ЕГВСМ «МЕГУ»!!! Тут реалізовують, розвивають і удосконалюють Ваші мистецькі здібності й таланти в різноманітних аматорських колективах університету.

ert

Сьогодні в університеті багато уваги надається естетичному вихованню студентів та організації дозвілля молоді. Центр  ЕГВСМ «МЕГУ» – університетський центр молодіжного дозвілля, що підтримує, розвиває і поглиблює творчі здібності, художні таланти і аматорство студентської молоді, організовує роботу колективів художньої самодіяльності, гуртків за інтересами. Діяльність центру направлена на формування національної самосвідомості, високого естетичного смаку, відповідає різноманітним запитам студентів університету.

Отож, знайомтесь!

Народний студентський театр «Бриз» ім.Богдана Денисюка. Студентський народний театр «Бриз» засновано у листопаді 2001 року кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри української літератури Богданом Юрієвичем Денисюком. Першими акторами театру були студенти історико-філологічного факультету. Впродовж першого театрального сезону було поставлено такі вистави: «На полі крові» – за однойменною драмою Лесі Українки, «Поліщуки» – за повістю Б. Шведа. У 2002-2003 році спільно з РДТРК у етнографічному музеї у м.Сарни було відзнято фільм за комедією Є.Кравченка «Сватання». У 2002-2003 рр. відзнято ще два фільми.

rfc

У цей же час театру присвоєно звання народного. Народний студентський театр «Бриз»  є переможцем і володарем Гран-прі на Всеукраїнському «Театральному форумі – 2005», переможцем на XV Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва "Від Гіпаніса до Борисфена" (Очаків, червень2010 року), переможцем і володарем Гран-прі на Міжнародному фестивалі "ifas" (Пардубіце,Чехія, вересень 2010 року), переможцем і володарем Гран-прі на фестивалі естрадної пісні і театрального мистецтва "Співограй" (Феодосія, жовтень 2010 року). Троє акторів театру відзначені дипломами журі за акторську майстерність. В січні 2011 року Вченою радою університету студентському народний театру «Бриз» присвоєно ім’я Богдана Денисюка. На сьогодні репертуар театру нараховує близько 20 вистав. Акторами театру є студенти усіх факультетів.

qaw

Ансамбль народної пісні і танцю «Зорецвіт». Лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів. Популяризує українську народну пісню серед студентів МЕГУ. «Зорецвіт» постійно бере участь у багатьох заходах нашого університету та загальноміських святах.

rfq

Неодноразово ансамбль нагороджувався грамотами та дипломами обласного управління культури, управління культури міської ради та обласної ради федерації профспілок. Керівники ансамблю Ірина Шевня.

qawz

та Юлія Головадчик є одними з небагатьох майстрів свого жанру. Багато авторитетних організацій цінують професійність наших керівників, запрошують їх на міжнародні конкурси в якості суддів та особливо шановних гостей.

спільне фото

Ансамбль сучасного танцю «Inside». Керівником колективу є Тетяна Пухальська. Вихованці ансамблю неодноразово були призерами та переможцями різноманітних всеукраїнських конкурсів та змагань з сучасної хореографії. Перше серйозне випробування колектив пройшов  у м. Харків 18 листопада   2010 року, взявши участь у  Третьому Міжнародному фестивалі танцю «ART-BOMB». У змаганнях брали участь колективи  з  Росії, Польщі, Чехії, Болгарії, Одесси, Тернополя, Хмельницького, Києва. «Inside» гідно представив  МЕГУ, здобувши четверте  місце!  Студенти ансамблю Кулик Антоніна, Чебикіна Вікторія, Гутюк Юлія, Білець Ірина,  Єлізарова Катерина, Тищук Ірина, Войткевичус Тетяна,  Маліновська Наталія є учасниками проєкту «МАЙDAH’S-2». Керівником колективу є Тетяна Пухальська – одна із ста найкращих танцюристів України. Це звання вона виборила торік у Всеукраїнському проекті «Танцюють всі!». І це не єдина її заслуга. Тетяна успішно захищає звання найкращого танцюриста на різноманітних конкурсах та змаганнях зі сучасних танців. Можливо, під керівництвом такого професійного та титулованого керівника бажають працювати  чимало студентів університету, адже «Inside» є найчисельнішим колективом серед усіх ансамблів центру ЕГВСМ.

інсайд

У студентському театрі мініатюр та КВК задають тон чемпіони міста з КВН, кращі актори студентської ліги Асоціації КВН України. За всю історію Рівненського КВНу саме команди з МЕГУ найчастіше ставали чемпіонами міста. І зараз продовжують представляти МЕГУ на Всеукраїнських змаганнях в Асоціації КВН України, які відбуваються впродовж року в різних містах України. Команда «Факультет Ю» – чемпіони «Юніор ліги КВН» (м.Рівне), учасники «Галицької  ліги КВН» (м.Львів), лауреати фестивалю «Жемчужина у моря» (м. Одесса). Команда КВН «Курс № 3» – срібні призери «1-ї рівненської  ліги КВН» 2010 р., учасники «Вищої рівненської ліги КВН», учасники  кубку асоціації КВН України 2010 р. Команда КВН «Насоси» – учасники фестивалю «Святий Валентин» м. Вінниця 2009 р., учасники ліги КВН «Полка» м. Біла Церква 2010р., бронзові призери міжнародного фестивалю «Володимир–Волинської ліги» КВН 2010 р.,  учасники ліги «КВН Взльот»  м.Одесса 2014 р.,  учасники «Кременчуцької ліги КВН» м.Кременчуг 2015р.

квн

Вокальна студія

 Ансамбль естрадної пісні «Елегія»

вокал

Хорова капела університету

капела

Навчає та розвиває вокальні здібності наших студентів завідувач естрадним відділом Михайло Фіскович. Неодноразово його вихованці були переможцями студентських конкурсів. Постійно беруть активну участь у міських заходах – День міста, День молоді, Новорічні свята, День Студента, День Європи, студентська весна та багато інших. Часто солістів вокальної студії можна побачити у різноманітних міських та телешоу України, у проектах "Україна має талант" та "Х-фактор"

пісні

Можливо, саме в університетському Центрі  ЕГВСМ «МЕГУ» і розкриються Ваші здібності та творчий потенціал як майбутньої «зірки»!!!

Чекаємо на Вас!!!

Тел: 60-88-90.