Освітні портали

https://www.coursera.org/ пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: інженерія, бізнес, суспільні науки, гуманітарні науки, інформатика та інші.

https://vumonline.ua/ пропонує навчальні курси, сформовані з відео-лекцій, практичних завдань та контрольних запитань від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектору, практиків з бізнесу та соціальної сфери.

https://prometheus.org.ua/ платформа масових відкритих онлайн-курсів.

https://eduhub.in.ua/ соціальний інноваційний проєкт, місією якого є забезпечити системну реалізацію концепції «Навчання Протягом Життя» (Life Long Learning), надавши можливість всім охочим безкоштовно отримати або покращити «м'які навики» (soft skills), які потрібні кожному і наразі є вкрай затребувані на ринку праці.

https://edu4you.com.ua/ освітня платформа, що об'єднує слухачів і викладачів заради кращих практичних знань у сфері особистісного розвитку, інтернет-маркетингу, підприємництва, аналітики

https://www.ed-era.com/ студія онлайн освіти, робить онлайн-освіту в Україні якісною та доступною, пропонує онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги.

https://osvita.diia.gov.ua/ платформа, де розміщені безкоштовні курси з цифрової грамотності

https://saiup.org.ua/ проект сприяння академічній доброчесності в Україні

http://www.management.com.ua/ портал, присвячений ключовим аспектам сучасного менеджменту та професійного розвитку управлінців.

http://osvita.ua Освітній портал "Освіта.UA".

http://urok-ua.com Освітній портал "UROK-UA".

http://pedrada.com.ua Педрада. Портал освітян України.

http://infosvit.if.ua Освітній портал "ІНФОСВІТ".

http://pedpresa.ua Освітній портал " Педагогічна преса".

http://education-ua.org Портал громадських експертів "Освітня політика".

http://educlub.com.ua Освітній онлайн-журнал.

http://shodennik.ua Інтернет-проект, метою якого є створення єдиної освітньої мережі для всіх учасників освітнього процесу.

http://school.xvatit.com Гіпермаркет знань.

http://klasnaocinka.com.ua Класна Оцiнка - безкоштовна інформаційна система для шкіл, дитячих садків та інших організацій.

http://www.osvita.org.ua "Освітній портал" - все про освіту України.

http://ukped.com Українська педагогіка.

http://uchiteli.com.ua Сайт учительської взаємодопомоги : методичні матеріали, календарні плани, відеоуроки та інше.

http://shkola.ua Новий навчальний портал.

http://teacherjournal.com.ua Учительський Журнал он-лайн.

http://www.ednu.kiev.ua "Освіта в Украіні. Цей сайт представляє усі українські інформаційні ресурси, що пов'язані з освітою (за словами власників).

http://myeducation.com.ua Потужний незалежний освітній ресурс, основною метою якого є допомога у отриманні якісних освітніх послуг кожною людиною протягом життя.

http://svitosvit.ua Українська мережа навчальної інформації та освітніх послуг "СвітОсвіт".

http://ped.sumy.ua Українська педагогіка. (Неофіційний сайт ГНПУ імені Олександра Довженка.)

http://www.uroki.net Метою даного сайту, є допомога молодим і починаючим вчителям у  складанні поурочно і тематичного планування, сценаріїв шкільних свят, в розробці відкритих уроків з різних шкільних предметів, класних годин.

http://www.intellect-invest.org.ua Портал сучасних педагогічних ресурсів.

http://znannya.info Інформаційний портал "Знання".

http://www.obrazovanie.by Освіта і навчання в Білорусі.

http://rg-zigzag.com.ua Освітній портал «Репетиторська група «Зигзаг».

https://sites.google.com/site/ulejconf Вчитель у мережі.

http://adu.by Науково-методична установа «Національний інститут освіти» Міністерства освіти Республіки Білорусь.

http://nastaunik.info Сайт знайомить з тенденціями освіти у світі, з новими технологіями  і методами викладання, а також результатами їх застосування в Білорусі. Програмна оболонка дозволяє скопіювати інформацію, а також додати свої розробки.

http://metodportal.net Методичний портал.

http://pedsovet.su Спільнота взаємодопомоги учителів.

http://timo.com.ua Тестування і моніторинг в освіти.

http://studway.com.ua Студвей - все про студентство.

https://subject.com.ua Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити. 

subject.com.ua Всі предмети найбільший архів освітніх матеріалів в укрнеті - розробки уроків, ГДЗ, довідкові матеріали, допомога по підготовці до ЗНО та ДПА, дидактичні матеріали, методичні рекомендації, освітні статті для школярів, абітурієнтів та студентів, вчителів та батьків.

zarlit.com Проект зосередив в собі найважливішу інформацію з вивчення зарубіжної  літератури для вчителів, школярів та студентів - Віртуальна читальня Зарубіжної літератури

ukrlit.net Проект зосередив в собі найголовнішу інформацію з вивчення української  літератури для вчителів, школярів та студентів - Віртуальна читальня Української літератури.

history.vn.ua History | Твоя електронна бібліотека.

 nuschool.com.ua Нова українська школа - матеріали для вчителів та батьків.

 lifelib.info Бібліотека про життя - біологічні, хімічні та медичні довідкові матеріали.